------------------------------- DJ
 

O mnie / video

DJ SIWY

darmowy hosting obrazków

 
Jako Dj Prezenter poprowadziłem wiele imprez tanecznych takich jak: wesela, dancingi, studniówki, zabawy karnawałowe, party z przebraniami, dyskoteki, chrzciny, imprezy firmowe i inne.
Repertuar mam dostosowany do potrzeb danej imprezy, jak również do przedziału wiekowego uczestników.
Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną i biesiadną, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe. Prowadząc imprezę weselną, pełnię również rolę wodzireja.


Oczywiście na imprezach typu wesele nie zabraknie toastów, biesiad przy stolikach, zabaw, konkursów, oczepin i innych niespodzianek z nietypowymi gadżetami.
Na życzenie klienta gram każdy rodzaj muzyki tanecznej, jak również emituję nagrania ulubione powierzone przez klienta.
Moje ceny są konkurencyjne w stosunku do możliwości, umiejętności, doświadczenia i tego co mogę zaoferować za sprawne i fachowe poprowadzenie imprezy, oraz udaną zabawę Twoich gości.
Gram tylko z oryginalnych i legalnych płyt CD , jak również płyt vinylowych
Należę do Klubu Płytowego DEE JAYmix club( co miesiąc zestaw płyt z nowościami polskimi i zachodnimi + przeboje minionych lat)
Posiadam aktualną legitymację i certyfikat potwierdzający, że nośniki dzwięku dostarczone przez Klub Płytowy "DEE JAY mix club" są legalne i posiadają wszelkie prawa do publicznych odtworzeń.
Mam podpisaną umowę licencyjną z ZAiKS, STOART i ZPAV zezwalającą na zwielokrotnienie w formacie cyfrowym legalnie wprowadzonych do obrotu utworów, artystycznych wykonań oraz fonogramów i wideogramów muzycznych na nośnik cyfrowy - pozwolenie na odwarzanie utworów w formacie MP3 min. z pamięci przenośnych typu flash.
Wiele osób po imprezie wyraża swoje pozytywne opinie.
Każda impreza zagrana przeze mnie jest udana ponieważ jestem zawsze przygotowany do grania muzyki każdego rodzaju.
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.